KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15354250
nr 1535 4250
Terence Warren
(f. 1948), Storbritannien
Färgetsningar, 4 st, Signerade, numrerade. Yttermått inklusive ram: 41x36 cm
Terence Warren, brittisk bildkonstnär född 1948.
måndag 24 april 2023
kl 19:30:58